Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sitemiz içerik bakımından (konu ve yorumların tamamı) tamamen ziyaretçilerimizin oluşturabildiği bir sosyal etkileşim sitesidir. Üyelik formları vs bilgi alanlarını uzun süre uğraşarak detaylı bilgileriniz sizlerden istenmez. İlginizi çeken konuya ya da yoruma yanıtlar vererek diğer ziyaretçiler ile kolaylıkla etkileşime girebilirsiniz. Diğer yandan eksik gördüğünüz konuyu kendiniz de oluşturabilirsiniz. Tüm bunları yaparken sizlerden herhangi bir üyelik, ziyaret ya da herhangi bir diğer ücret istenmez.

Kullanım kolaylığı nedeni ile doğabilecek ziyaretçi kaynaklı sorunların minimuma indirilmesi için yorum ve yanıtlarınız düzenli olarak denetlenmektedi. Bu bağlamda dikkat edilmesi gerekenler;

  • Argo ifadelerin kullanılmaması
  • Kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel bilgilerinizin yorum ve yanıtlarda yer almaması
  • Tek kelimelik “slm”, “nbr” vb yanıtlar
  • Aynı yorumu sürekli aynı ya da farklı alanlara eklenmemesi

gibi içerikler asla onaylanmamakta, denetlemelerde siteden kaldırılmakta ve şikayet sayfamız ile bildirilmesi halinde maximum 6 saat içinde silinmektedir. Uygulama ve engellemelere rağmen herhangi bir resmi organ tarafından herhangi bir yoruma ilişkin bilgilerinin istenmesi halinde içeriği eklediğiniz süre, bu süre içindeki ip hareketleri (log kayıtları) vb bilgileriniz paylaşılmaktadır.